Постинг
27.05.2010 13:55 -
Турнир на "ЗВЕЗДИТЕ" при деца до 13 г.
Турнир на "ЗВЕЗДИТЕ" при деца до 13 г.
"ЗАПАД"
1.Стефан Юруков-Левски
2.Александър Граматиков-Левски
3.Денис Кирилов-Славия
4.Георги Димитров-Левски
5.Ивайло Георгиев-Славия
6.Атанас Генков-Славия
7.Костадин Давидов-Славия
8.Атанас Ковачев-Левски
9.Анди Премянов-ЦСКА
10.Атанас Чомполов-ЦСКА
11.Васил Василев-ЦСКА
12.Алек Гацев-Славия
13.Ясен Петров-Славия
14.Анди Стоименов-Левски
Треньор- Мартин Миланов(Славия)
"ИЗТОК"
1.Петър Николов-ЦСКА
2.Димитър Виденов-Славия
3.Реймънд Младенов-Славия
4.Александър Иванов-Славия
5.Анатоли Стоименов-Левски
6.Петър Петков-Млада Болеслав(Чехия)
7.Васил Иваники-Славия
8.Константин Рангелов-Славия
9.Георги Благоев-Славия
10.Моазен Ате-ЦСКА
11.Ангел Джоров-Славия
12.Кристян Симеонов-Левски
13.Жан Илиев-Левски
14.Христо Шевъртов-Славия
Треньори:Кирил Ходулов(ЦСКА),Красимир Монов(ЦСКА)
„СЕВЕР”
1.Александър Томов-ЦСКА
2.Явор-ЦСКА
3.Денислав Танев-Левски
4.Георги Цицелков-ЦСКА
5.Йосиф Гену-Славия
6.Любчо Крабчев-Левски
7.Николай Стилов-Левски
8.Веселин Диков-Левски
9.Дани Дилков-ЦСКА
10.Божидар-ЦСКА
11.Пепи Чальов-ЦСКА
12.Алекс Георгиев-Славия
13.Емил Трендафилов-Левски
14.Кристян Симеонов-Славия
15.Мирослав Василев-Славия
Треньор: Иво Николов(Левски)
ПРОГРАМА
ТУРНИР НА „ЗВЕЗДИТЕ”
12.04.2010 г.ст.Славия Запад-Север от 19.30 часа.
13.04.2010 г.ст.Славия Изток-Север от 19.30 часа.
14.04.2010 г.ст.Славия Изток-Запад от 19.30 часа.
16.04.2010 г.ст.Славия финал от 19.30 часа.
Съдии на турнира:
Кирил Пейчинов-Международна категория.
Александър Танев-ДП и Балканска хокейна лига
"ЗАПАД"
1.Стефан Юруков-Левски
2.Александър Граматиков-Левски
3.Денис Кирилов-Славия
4.Георги Димитров-Левски
5.Ивайло Георгиев-Славия
6.Атанас Генков-Славия
7.Костадин Давидов-Славия
8.Атанас Ковачев-Левски
9.Анди Премянов-ЦСКА
10.Атанас Чомполов-ЦСКА
11.Васил Василев-ЦСКА
12.Алек Гацев-Славия
13.Ясен Петров-Славия
14.Анди Стоименов-Левски
Треньор- Мартин Миланов(Славия)
"ИЗТОК"
1.Петър Николов-ЦСКА
2.Димитър Виденов-Славия
3.Реймънд Младенов-Славия
4.Александър Иванов-Славия
5.Анатоли Стоименов-Левски
6.Петър Петков-Млада Болеслав(Чехия)
7.Васил Иваники-Славия
8.Константин Рангелов-Славия
9.Георги Благоев-Славия
10.Моазен Ате-ЦСКА
11.Ангел Джоров-Славия
12.Кристян Симеонов-Левски
13.Жан Илиев-Левски
14.Христо Шевъртов-Славия
Треньори:Кирил Ходулов(ЦСКА),Красимир Монов(ЦСКА)
„СЕВЕР”
1.Александър Томов-ЦСКА
2.Явор-ЦСКА
3.Денислав Танев-Левски
4.Георги Цицелков-ЦСКА
5.Йосиф Гену-Славия
6.Любчо Крабчев-Левски
7.Николай Стилов-Левски
8.Веселин Диков-Левски
9.Дани Дилков-ЦСКА
10.Божидар-ЦСКА
11.Пепи Чальов-ЦСКА
12.Алекс Георгиев-Славия
13.Емил Трендафилов-Левски
14.Кристян Симеонов-Славия
15.Мирослав Василев-Славия
Треньор: Иво Николов(Левски)
ПРОГРАМА
ТУРНИР НА „ЗВЕЗДИТЕ”
12.04.2010 г.ст.Славия Запад-Север от 19.30 часа.
13.04.2010 г.ст.Славия Изток-Север от 19.30 часа.
14.04.2010 г.ст.Славия Изток-Запад от 19.30 часа.
16.04.2010 г.ст.Славия финал от 19.30 часа.
Съдии на турнира:
Кирил Пейчинов-Международна категория.
Александър Танев-ДП и Балканска хокейна лига
Няма коментари